O nas

Biuro Księgowe Teresy Kiełbowskiej jest profesjonalnym biurem księgowym działającym na rynku od 2001 roku.
 * 
Już ponad 180 firm powierzyło nam prowadzenie swoich finansów. Różnorodność prowadzonych księgowości pozwoliła nam na obsługę  Spółek Prawa Handlowego jak i również małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące jednoosobową działalność .
Posiadamy ubezpieczenie OC i Certyfikat MINISTERSTWA FINANSÓW do Usługowego Prowadzenia Ksiąg Rachunkowych.
 *
Posiadamy  podpis elektroniczny, wszystkie dokumenty są wysyłane w formie elektronicznej zarówno do Urzędów Skarbowych i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Wieloletnie doświadczenie  obsługujemy firmy z całej Polski.
 *
Firma ma 2 oddziały:
Warszawa przy ul. Postępu 10/62
Chynów  przy ul. Wolskiej 3
 *
Nasze Biuro podchodzi do każdego klienta indywidualnie.
Cechuje go rzetelność , fachowość, wszechstronność i bezpieczeństwo oparte na wieloletnim doświadczeniu.
*
Właściciel Firmy Teresa Kiełbowska posiada 23 letnie doświadczenie w sferze finansów i zarządzaniem finansami wielu firm. Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego  w dużych firmach Warszawskich i od 2001 roku kolejny etap to założenie własnego Biura  Księgowego , działającego z sukcesami w obrębie Warszawy i założeniem kolejnego oddziału  od 2014 roku w Warszawie przy ulicy Postępu.

*

Każdy  z nas ma swoją dziedzinę życia , dzięki której wyraża siebie i swoje emocje oraz  spostrzeżenia do otaczającego nas świata .
Dla naszego zespołu księgowość, podatki, finanse i rachunkowość nie są tylko liczbami i zapisami na kontach, a pieniądze   za świadczone usługi nie stanowią celu, za każdą liczbą kryje się człowiek, który ma swoje zmartwienia , radości i potrzeby i u nas znajdzie dla siebie bezpieczeństwo i swoich finansów.

Pozdrawiamy
Biuro Księgowe